HAKKIMIZDA

          NETACADEMY Schools of English "Callan Method" farkı ile zamanın en önemli değer olduğu noktasından hareket ederek dil eğitimine farklı bir boyut getirmiştir.

          NETACADEMY Schools of English, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Kanununa bağlı olarak faaliyet göstermektedir. MEB sertifikalı eğitim programları ile hizmet vermektedir.

          NETACADEMY Schools of English;
               1999 yılında başlayan eğitim tecrübesi,
               10 kişilik sınıflar,
               Alanlarında uzman eğiticiler,
               Uygulamalı eğitimler,
               Ders dışında etüd imkanı,
               Callan Method ile eğitim farkı,
               MEB onaylı Sertifika,
               Toefl  iBT Test Merkezi,
               Öz-Kur-Der Üyeliği.

          Sektördeki değişimi izleyip öncü rol oynayarak teknolojinin sağladığı değişime dinamik yapısı ile cevap veren,  MEB'in belirlediği standartlarla birlikte gelişen teknolojinin son sistem bilgisayarlarıyla donatılan, NETACADEMY Schools of English markası ile uyguladığı Callan Method farkı ile İngilizceyi en kısa ve en hızlı biçimde öğretmeyi amaçlayıp, bugüne kadar bilinen tüm öğretim yöntemleri içerisinde dil eğitimine yeni bir boyut getirerek, normal zamanın çeyreğinde İngilizce öğreten eğitim alanında kaliteli ve güvenilir bir marka olmak NETACADEMY nin her zaman temel hedefi olmuştur. Bugüne kadar eğitim verdiğimiz öğrencilerimiz, NETACADEMY nin en önemli referanslarıdır.

çankaya şirketleri
DUYURULAR
Tümünü Göster

Ziya Gökalp Cad. Karanfil Sokak No:1 Nurettinbey İşhanı Kat 5 Kızılay / ANKARA   |   Tel : 0 312 433 00 40 - 433 47 40   |   Fax : 0 312 433 47 40