YDS Hazırlık Kursları

     ÖSYM tarafından 4 Ocak 2013 tarihinde yapılan basın açıklamasında, 2013 yılından itibaren artık KPDS , ÜDS gibi yabancı dil seviye belirleme sınavlarının yerine yılda 2 kez YDS sınavı yapılacağı belirtilmiştir.

     YDS sınavının tüm kamu ve özel sektör yerleştirmelerinde yabancı dil seviyesi olarak esas alınacağı ve adayların 2013 yılı itibarı ile yılda 2 kez yapılacak YDS sınavına girmelerinin kendileri için faydalı olacağı belirtilmiştir.   

Netacademy Schools of English tarafından düzenlenen KPDS ve ÜDS hazırlık kursları, 2013 yılından itibaren YDS kursu olarak güncellenmiştir.

►  Yeni sınav sistemine uygun güncel müfredatlar,

►  Yeni sınav sistemine uygun güncel materyaller,

►  Alanında tecrübeli öğretmenler,

►  10 Kişilik gruplar,

►  Ücretsiz etüt imkanları,

►  Esnek ders saatleri,

►  Deneme sınavları,

                                                                     ►  Uygun ödeme seçenekleriyle

 

YDS kurs programlarımızda, sınavda başarılı olmanız için gerekli bilgi, sınav stratejisi ve pratiğini kazanarak en kısa sürede en yüksek puanı alabilmeniz hedeflenmektedir. Bu nedenle, dersler yeni YDS sınav formatına göre hazırlanmış Test Tekniği, Zaman Yönetimi, Kelime ve Okuma Eğitimi, Gramer Eğitimi ve Soru Çözümlerinin bulunduğu seviyelere uygun müfredatlarla yapılmaktadır.

 

Netacademy Schools of English‘de aşağıda belirtilen 3 farklı YDS kurs programı uygulanmaktadır. Kursiyerler ilk olarak Seviye Tespit Sınavına katılır veya daha önce girdikleri KPDS, ÜDS, KPSS DİL PUANI ve YDS benzeri sınav sonuçları ile birlikte hedefleri doğrultusunda hangi program veya programlara ihtiyaçları olduğu belirlenir.

 

1.  YDS Ön Hazırlık Kursu

2.  YDS Hazırlık Kursu

3.  YDS Hazırlık Özel Ders

 

YDS'ye yönelik hazırlanan materyal, test kitabı ve ek birçok özgün sorudan oluşan testler YDS öğrencilerimize ücretsiz sunulmaktadır.

 

         NETACADEMY Ders Programları

Grup Adı Ders Günleri Ders Saati
 Hafta İçi Akşam  Pazartesi Salı Perşembe Cuma 18:30 / 20:50
 Hafta Sonu Sabah  Cumartesi Pazar 10:00 / 13:10
 Hafta Sonu Öğle  Cumartesi Pazar 13:30 / 16:40

 

 

DUYURULAR
Tümünü Göster

Ziya Gökalp Cad. Karanfil Sokak No:1 Nurettinbey İşhanı Kat 5 Kızılay / ANKARA   |   Tel : 0 312 433 00 40 - 433 47 40   |   Fax : 0 312 433 47 40