YDS KURSU

YDS Ön Hazırlık

Bu program, İngilizce seviyesi düşük olan kursiyerlerin İngilizce seviyesini YDS Hazırlık gruplarına uygun hale getirmek için hazırlanmıştır. Kursumuzda yapılan Seviye Tespit Sınavı sonucunda B1 (Pre Intermediate) seviyesi altında olan veya daha önce girdikleri KPDS, ÜDS, KPSS DİL PUANI ve YDS benzeri sınavlardan 35 puan altında alan kursiyerler ilk olarak bu programa                                                                              katılmalıdır.

 

YDS Ön Hazırlık Kursunda, kursiyerlere sınava hazırlanmaları için gerekli olan Temel Sınav İngilizcesi Altyapısı kazandırılır. Derslerde kapsamlı gramer, kelime ve okuma eğitimi üzerinde durulur. Böylece kursiyerler YDS Hazırlık Kursu sırasında yapılan sınav tekniği ve sınav pratiği çalışmalarını daha iyi özümser, temel İngilizce problemlerini aşarak YDS Hazırlık Kursuna katılabilecek seviyeye gelir.

 

DUYURULAR
Tümünü Göster

Ziya Gökalp Cad. Karanfil Sokak No:1 Nurettinbey İşhanı Kat 5 Kızılay / ANKARA   |   Tel : 0 312 433 00 40 - 433 47 40   |   Fax : 0 312 433 47 40