YDS KURSU

YDS Hazırlık

Bu program, İngilizce seviyesi B1 (Pre Intermediate) seviyesi üzerinde olan kursiyerler için hazırlanmıştır. Kursumuzda yapılan Seviye Tespit Sınavı sonucunun veya daha önce girdikleri KPDS, ÜDS, KPSS DİL PUANI ve YDS benzeri sınavların değerlendirilmesi sonucunda bu gruplara katılabilirler.

 

Yeterli seviyede İngilizce bilgisi olan kursiyerler için hazırlanan YDS Hazırlık Kursunda, hem sınava yönelik dil yetkinliğini geliştiren hem de sınav teknik ve stratejilerini öğreten çalışmalar yapılır.

 

Gramer başlıklarının yalnızca sınavı ilgilendiren ileri düzey detaylarının anlatıldığı hızlı bir gramer çalışmasından sonra sınavda çıkmış veya çıkması muhtemel tüm soru biçimleri üzerine SINAV odaklı TEKNİK ve TAKTİK çalışmaları yapılmaktadır. Kelime çalışmaları ile farklı birçok  branşta,  ileri  düzey  akademik kelime hazneniz artırılır, okuma ve anlama becerileri geliştirilir.                

 

Ayrıca daha önceki yıllarda çıkmış olan soruların analizi, sınava yönelik pratik ve teknik yöntemler, YDS de yer alan konular ile ilgili alıştırmalar ve deneme sınavları ile kursiyerlerimizin sınavdan alacakları puanları maksimuma taşımak amaçlanmıştır.

 

Belirli günler ve saatlerde ücretsiz olarak düzenlediğimiz soru çözüm ve telafi saatlerimize katılarak kaçırdığınız konuları tekrar edebilir, ek çalışma imkanı bulabilirsiniz.

 

DUYURULAR
Tümünü Göster

Ziya Gökalp Cad. Karanfil Sokak No:1 Nurettinbey İşhanı Kat 5 Kızılay / ANKARA   |   Tel : 0 312 433 00 40 - 433 47 40   |   Fax : 0 312 433 47 40